PAINTBALL

Czy warto wybrać się z klasą na paintball? Na pewno tej decyzji nie pożałujecie. Siedzenie w szkolnych ławkach może stać się dość nudne, za to paintball dostarczy Wam adrenaliny, zabawy, a przy tym ruchu na świeżym powietrzu i przyjemnie spędzonego czasu w gronie znajomych.

Pakiet podstawowy zapewnia 200 kul, marker oraz wyposażenie (strój, maskę, butlę, ochraniacze na szyję, rękawiczki, kamizelkę) – całość w cenie pakietu. Do zaoferowania dla młodszych uczniów mamy markery przeznaczone dla dzieci – o słabszej mocy , maski, stroje oraz ochraniacze , wszystko z myślą o dzieciach i młodzieży. Posiadamy ciekawy poligon gry, strefę ochronną, w której zostawiane są markery w tracie przerwy w grze, dostęp do szatni i wc. Mamy do zaoferowania wiele scenariuszy gry, wszystko zależy również od waszej kreatywności. Zasady oraz cały instruktarz będzie omówiony przed przystąpieniem do gry. Możliwość dokupywania kulek. Cennik znajduje się w oddzielnej zakładce.

BUMPERBALL

A gdyby wrażeń było mało zapraszamy na Bumperball. To świetna zabawa dla wszystkich szczególnie dzieci i młodzieży, których rozpiera energia. Bumperball to dmuchane piłki które zakładamy na siebie, dzielimy się na dwie drużyny i gramy w piłkę nożną. W kulach wszystkie ruchy są dozwolone. To świetna sprawa dająca dużo zabawy i uśmiechu. Po zakończeniu zabawy będziecie zadowoleni i zmęczeni. Do gry posiadamy specjalne ogrodzone boisko oraz zapewniamy cały instruktarz.

ALTANA/ KARAOKE

Po zakończonej grze świetnym pomysłem jest wynajem naszej altany, wyposażonej w dwa grille, palenisko, stoły i ławy oraz oświetlenie. Dobrą zabawę zapewni nagłośnienie z możliwością karaoke. To fajny pomysł na klasową integrację. Altana wyposażona jest w rzutnik co daje możliwość wyświetlania filmów. Dodatkową opcją jaką można wykorzystać jest wystrój altany, składający się dodatkowych lampek oraz firan. Na pewno doda to gustu i sprawi, że będzie jeszcze przytulniej.

RUSKA BANIA I SAUNA

Kolejną atrakcją jaką można u nas zarezerwować jest ruska bania i sauna. Obok altany znajduje się miejsce na usytuowanie tych dodatkowych atrakcji. Ruska bania oraz sauna to świetny relaks i odpoczynek. Istnieje również możliwość wynajęcia ruskiej bani i sauny wraz z dowozem.

Nasz obiekt położony jest zdała od zabudowy, otoczony przyrodą. To dobre miejsce na aktywny wypoczynek, np. organizując klasowy Team Bulding – gry zespołowe. Co więcej w otoczeniu altany znajduje się zbiornik wodny, co może być fajną alternatywą podczas szkolnej wycieczki. W naszym kompleksie znajduje się również boisko do gry w siatkówkę.

Jeśli potrzebujesz skorzystaj z naszego transportu – posiadamy busy . Przywieziemy i odwieziemy Was na miejsce. Ceny dowozu są indywidualnie wyznaczane.

Mamy możliwość zapewniania cateringu i dostosowaniu atrakcji do Waszych oczekiwań. W razie pytań skontaktuj się  nami.

Ceny podane są w zakładce cennik.

ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?

Zapraszamy do kontaktu