PAINTBALL

Paintball to świetny pomysł, który na pewno sprawdzi się i przypadnie do gusta Panom podczas wieczorów kawalerskich, ale również Panią, chcącym ekstremalnych wrażeń. Paintball to ciekawa alternatywa do spędzenia tego niezapomnianego wieczoru. Posiadamy markery do gry o słabszej mocy, dodatkowe ochraniacze, które mogą być wykorzystane podczas wieczoru panieńskiego.

Pakiet podstawowy zapewnia 200 kul, marker oraz całość wyposażenia (strój, maskę, butlę, ochraniacze na szyję, rękawiczki, kamizelkę) – całość w cenie pakietu. Przyszły Pan Młody oprócz pełnego wyposażenia obdarowany jest specjalnym strojem króliczka, aby był dobrze rozpoznawany.

Posiadamy ciekawy poligon gry, strefę ochronną, w której zostawiane są markery w tracie przerwy w grze, dostęp do szatni i wc. Mamy do zaoferowania wiele scenariuszy gry, wszystko zależy również od waszej kreatywności. Zasady oraz cały instruktarz będzie omówiony przed przystąpieniem do gry. Możliwość dokupywania kulek. Cennik znajduje się w oddzielnej zakładce.

BUMPERBALL

Kolejną atrakcją jaką możemy zaproponować podczas imprezy to BumperBall. To dmuchane piłki, które zakładamy na siebie i gramy w piłkę nożną. Posiadamy ogrodzone boisko do gry w BumperBall. Gra dostarcza naprawdę dużo zabawy i śmiechu. Fajna opcja, którą można wykorzystać organizacji imprezy.

ALTANA/ KARAOKE

Po zakończonej grze świetnym pomysłem jest wynajem naszej altany, wyposażonej w dwa grille, palenisko, stoły i ławy oraz oświetlenie. Dobrą zabawę zapewni nagłośnienie z możliwością karaoke. To sprawdzona atrakcja podczas wieczorów panieńskich i kawalerskich. Altana wyposażona jest w rzutnik co daje możliwość wyświetlania filmów. Dodatkową opcją jaką można wykorzystać jest wystrój altany, składający się dodatkowych lampek oraz firan. Na pewno doda to gustu i sprawi, że będzie jeszcze przytulniej.

RUSKA BANIA I SAUNA

Kolejną atrakcją jaką można u nas zarezerwować jest ruska bania i sauna. Obok altany znajduje się miejsce na usytuowanie tych dodatkowych atrakcji. Ruska bania oraz sauna to świetny relaks i odpoczynek. Uczestnikom wieczoru panieńskiego i kawalerskiego ten pomysł na pewno przypadnie do gustu. Istnieje również możliwość wynajęcia ruskiej bani i sauny wraz z dowozem.

Nasz obiekt położony jest zdała od zabudowy, otoczony lasem, więc jesteśmy w stanie zagwarantować pełną swobodę i dyskrecję. Co więcej w otoczeniu altany znajduje się zbiornik wodny, co może być fajną alternatywą podczas imprezy. W naszym kompleksie znajduje się również boisko do gry w siatkówkę.

Jeśli potrzebujesz skorzystaj z naszego transportu – posiadamy busy . Przywieziemy i odwieziemy Was na miejsce. Ceny dowozu są indywidualnie wyznaczane.

Mamy możliwość zapewniania cateringu i dostosowaniu atrakcji do Waszych oczekiwań. W razie pytań skontaktuj się  nami.

Ceny podane są w zakładce cennik.

ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?
Zapraszamy do kontaktu